архітектура та будівництво

Реконструкція

Реконструкція – вид будівельних робіт, які вимагають отримання дозволу на проведення і пов’язані зі змінами функціонального призначення нерухомості або окремих приміщень, внесенням змін до конструкції, зміна площі, а також об’єднанням (а в деяких випадках і поділом) об’єктів нерухомого майна.

Перепланування

Перепланування – зміна конфігурації об’єкта нерухомого майна з метою приведення простору в найбільш естетично прийнятний і функціональний стан, заміною застарілого і фізично зношеного обладнання та інженерних систем, яке потребує внесення відповідних змін до технічного паспорта.

Дозвіл на будівництво

Дозвільними документами на будівництво є повідомлення про початок будівельних / підготовчих робіт (клас об’єктів з незначними наслідками СС1) або дозвіл на будівельні роботи (класи об’єктів із середніми СС2 і значними наслідками СС3).
Вищевказані документи повинні бути зареєстровані відповідним органом архітектурно-будівельного контролю (ДАБК).

При цьому об’єкти, будівництво яких було розпочато з реєстрації декларацій про початок будівельних / підготовчих робіт, зберігають свою законність до закінчення будівельних робіт або внесення змін в проекти.

Проект

Проекти можна розділити на:

  • проекти для будівництва нових споруд;
  • проекти реконструкції для зміни параметрів вже існуючих об’єктів.

Ескіз намірів забудови – це мінімальний проект для будівництва приватного будинку та облаштування прилеглої території, який необхідний для отримання будівельного паспорта та початку будівництва.

Містобудівний розрахунок – ескізний проект, розроблений сертифікованим архітектором, необхідний для отримання у органів місцевого самоврядування містобудівних умов для нового будівництва або реконструкції.

Дизайн

Проектування дизайну – це розробка унікального проекту з оформлення і підбору будівельних матеріалів з урахуванням Ваших побажань і застосуванням 3-D моделювання.

 

Дані послуги ви можете замовити за телефонами:

(+38) 050 308 84 42
(+38) 068 743 24 79