У Києві відбудеться будівельна виставка InterBuildExpo 2018

20-23 березня 2018 року в київському Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) відбудеться одна з найстаріших міжнародних будівельних виставок України – InterBuildExpo 2018.
InterBuildExpo 2018 – великий професійний форум в галузі будівництва та архітектури, облаштування житла, проектування та ремонту, який проходить в Україні з 1994 року.

Цього року його локація змінилася – зі столичного виставкового центру КиївЕкспоПлаза виставка переїжджає в МВЦ на Лівому березі столиці. Тут, відразу в трьох просторих павільйонах можна буде побачити матеріали і технології для будівництва та ремонту, фасади, покрівлю, кераміку і сантехніку, віконні системи, двері і фурнітуру, будівельну техніку, озеленення і ландшафтний дизайн, інтер’єр, декор, світло, інструменти та електрообладнання .

Участь InterBuildExpo 2018 приймають понад 600 компаній з усього світу, від України до Китаю, а за час її проведення влаштовується близько сотні різних заходів, починаючи від науково-практичних конференцій з будівельним тем і закінчуючи майстер-класами з ландшафтного дизайну та догляду за рослинами.

Два дня в рамках виставки буде працювати інтерактивний майданчик “Міжнародна лабораторія архітектури” – професійний комунікаційний форум для архітекторів і дизайнерів, в ході якого в цьому році будуть багато говорити про ландшафтний дизайн. Серед заявлених тем – досвід озеленення дахів в Україні, використання рослин-багаторічників в якості альтернативи газонів в місті, зонування дитячих майданчиків і багато іншого.

Виставка відбуватиметься з 20 по 23 березня 2018 року за адресою: Київ, Броварський проспект, 15 – вхід для відвідувачів з 10:00 до 17:30 (в день закриття 23 березня – до 16:30).