УЗАКОНИТИ САМОБУД

Узаконення самобуду
та введення в експлуатацію

У Кременчуці та Полтавській області

Узаконити самобуд

БТІ М надасть Вам необхідну консультацію та повний комплекс послуг з узаконення самобуду, перепланувань та реконструкцій на всіх її етапах. Чинним законодавством України передбачено порядок, який зобов’язує забудовника або власника об’єкта нерухомості, реєструвати свої наміри щодо будівництва нових об’єктів нерухомості, реконструкції або зміни планування вже готових об’єктів.


Також, слід відзначити, що навіть незначні зміни є протизаконними і порушують цілий ряд законодавчих актів. Результатом цього може стати накладення штрафних санкцій, які на сьогоднішній день чималі, або отримання припису про знесення побудованих будівель і споруд.

Введення в експлуатацію

Введення в експлуатацію дає можливість оформити право власності на збудовані об’єкти нерухомого майна, проводити з ним будь-які юридично дозволені операції в майбутньому, а також, наприклад, укладати договори про тепло, -газо, -водо- обслуговування з відповідними спеціалізованими організаціями.


Введенню в експлуатацію підлягають новозбудовані, добудовані, вбудовані, реконструйовані, переобладнанні, реставровані об’єкти нерухомого майна. В залежності від їхньої категорії складності, типу та року побудови – визначатиметься і процедура введення їх в експлуатацію.

Дані послуги ви можете замовити за телефонами: (+38) 050 308 84 42 (+38) 068 743 24 79