Технічний паспорт на об’єкт благоустрою можна замовити в БТІ М

Технічний паспорт на об’єкт благоустрою –  документ, що складаэться за результатами заходів з обстеження, спрямованих на підтвердження наявності об’єктів нерухомого майна, елементів благоустрою та оцінку їх технічного стану, а також наявності інженерних мереж на об’єкті благоустрою.

 

Пунктом 5 ч. 2 ст. 18 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» передбачено, що підприємства, установи та організації у сфері благоустрою населених пунктів зобов’язані проводити згідно з планами, затвердженими органами державної влади, органами місцевого самоврядування, інвентаризацію та паспортизацію закріплених за ними об’єктів благоустрою (їх частин), що здійснюються у порядку, затвердженому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері житлово-комунального господарства.

 

Законодавство зобов’язало відповідальних суб’єктів провести паспортизацію об’єктів благоустрою, однак український ринок виявився не готовим до нових реалій законодавства і більшість БТІ не взмозі надати послуги з інвентаризації  об’єктів благоустрою, оскільки не мають досвідчених спеціалістів.

 

 

БТІМ має досвід паспортизації  об’єктів благоустрою та пропонує інвентаризацію дитячих та спортивних майданчиків, парків, скверів та інших зелених насаджень тощо.

 

Інструкція визначає порядок проведення робіт з технічної інвентаризації та паспортизації парків (гідропарків, лугопарків, лісопарків, парків культури та відпочинку, парків – пам’яток садово-паркового мистецтва, спортивних, дитячих, історичних, національних, меморіальних та інших), рекреаційних зон, садів, скверів та майданчиків, пам’яток культурної та історичної спадщини, майданів, площ, бульварів, проспектів, вулиць, доріг, провулків, узвозів, проїздів, пішохідних та велосипедних доріжок, пляжів, кладовищ, інших територій загального користування; прибудинкових територій; територій будівель та споруд інженерного захисту територій; територій підприємств, установ, організацій та закріплених за ними територій на умовах договору, а також інших об’єктів благоустрою в межах населеного пункту (крім земельних ділянок, на яких розташовано вказані об’єкти)

 

Технічний паспорт на об’єкт благоустрою можна замовити за телефонами (+38) 050 308 84 42 (+38) 068 743 24 79