Прокуратура області примусила фізичну особу сплати 165 тис грн до бюджету Кременчука

Адже працівник побудував житловий будинок з господарськими будівлями в межах міста та ввів його в експлуатацію без укладення договору про пайову участь.

 

Працівники прокуратури Полтавської області домоглися, щоб до місцевого бюджету Кременчука фізична особа сплатила понад 165 тис грн на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста. Про це повідомляють на сайті підрозділу.

 

Перед цим було установлено, що фізична особа, в порушення вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», здійснила будівництво житлового будинку з господарськими будівлями в межах міста та ввела його в експлуатацію без укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту.

 

Таким чином, місцевий бюджет міста Кременчука не отримав коштів у сумі понад 165 тис грн, які могли бути використані на створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури.

 

Реагуючи на виявлені порушення, прокуратурою заявлено позов, за результатами розгляду якого судом зобов’язано фізичну особу сплатити кошти на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Кременчука.

 

Наразі вказане рішення суду фактично виконане, кошти в сумі понад 165 тисяч гривень перераховано до місцевого бюджету.

 

За матеріалами джерела