23 березня 2018 року в Полтаві відбудеться регіональна нарада з актуальних питань держархбудконтролю із забудовниками області

23 березня 2018 року о 10:00 в приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації (м. Полтава, вул. Соборності, 45, зелена зала) відбудеться нарада із забудовниками області щодо законодавчих змін в містобудуванні та нового порядку оформлення дозвільних документів у будівництві.

Під час зустрічі з бізнес-спільнотою обговорюватимуться, зокрема, питання реформування нормативно-правової бази у сфері державного архітектурно-будівельного контролю, спрощення порядку оформлення дозвільних документів на виконання будівельних робіт, порядок введення об’єктів будівництва в експлуатацію.

Експеркти також розглянуть питання містобудівного кадастру – інтерактивної карти регіону – позитив, перспективи, база наповнення. Крім того, у рамках заходу відбудеться презентація Програми розбудови містобудівного кадастру міста Полтави.

У нараді візьмуть участь Перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький, Директор Департаменту Держархбудінспекції у Полтавській області Олена Морозова, заступник директора Департаменту – начальник управління містобудування та архітектури Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ ОДА, головний архітектор області Ірина Особік, заступник начальника Управління з питань містобудування та архітектури виконавчого комітету Полтавської міської ради, заступник головного архітектора м. Полтави Наталія Сирота, а також представники районних та міських державних адміністрацій, керівники будівельних підприємств області.