ГРОЙСМАН ДОРУЧИВ НАПРАЦЮВАТИ ЗМІНИ ДО БУДІВЕЛЬНИХ НОРМ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив напрацювати зміни до існуючих будівельних норм з метою скасування застарілих вимог і впровадження міжнародних стандартів. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

«Сучасні світові стандарти будівництва відрізняються від тих, що діють в Україні. Наше завдання зараз – швидка адаптація будівництва до європейських норм. Я вважаю, що за декілька тижнів ми маємо напрацювати рішення і їх ухвалили», – зазначив він.

Зазначимо, в Україні є чинними понад 180 будівельних норм, з них 109 – державні. Положення деяких з них застаріли і потребують впровадження міжнародних стандартів, новітніх технологій та виключення корупційних ризиків.

«Перегляд будівельних норм дозволить усунути непотрібні регуляторні процедури, сприятиме розвитку підприємництва у містобудівництві. Наразі на розгляді в Парламенті перебуває законопроект про «Внесення змін до закону України «Про будівельні норми», який має урегулювати і осучаснити державні будівельні норми», – йдеться у повідомленні.