Геть з будинку: найдорожчі будинки мільярдерів, виставлені на продаж

 

Майкл Делл і інші мільярдери розпродають свої маєтки. Що приховують особняки за сотні мільйонів доларів?
Уоррен Баффет живе в одному і тому ж будинку з 1958 року, а ось інші мільярдери змінюють будинку так само часто, як ми замінюємо лампочки.

Більшість об’єктів нерухомості, що належать мільярдерам і виставлених сьогодні на продаж, були придбані ними або добудовані протягом останніх п’яти років, а в деяких з будівель навіть ніхто і не жив. Ріелтори пояснюють таку тягу до зміни місць у найзаможніших клієнтів просто: вони завжди прагнуть отримати все найкраще.

Джефф Грін, інвестор (статок – $ 3,8 млрд)

Що продає: маєток Palazzo di Amore в Беверлі-Хіллз площею 10 га з особняком на 12 спалень. Гараж маєтку розрахований на 27 автомобілів, в будинку є зона для боулінгу і бальна кімната, а на території розбитий виноградник.

Ціна: $ 129 млн.

Томас Талл, продюсер (статок – $ 1,1 млрд)

Що продає: маєток в Каліфорнії загальною площею 13 га з особняком площею 32 000 кв. м (12 спалень і 18 ванних кімнат). На додачу до особняка йдуть органічна ферма, приватний музей і сад, який відтворює картини Моне.

Ціна: $ 85 млн.

Майкл Делл, Dell Computers (статок – $ 22,7 млрд)

Що продає: мексиканську віллу в середземноморському стилі площею 9000 кв. м з п’ятьма спальнями, шістьма повноцінними ванними кімнатами і терасами загальною площею 4700 кв. м.

З вікон вілли відкривається вид на Каліфорнійську затоку, разом з маєтком продається колекція робіт латиноамериканських і мексиканських художників.

Ціна: $ 18,5 млн.

Петра Стант (дочка засновника «Формули-1» Берні Екклстоуна зі статком $ 3,5 млрд)

Що продає: особняк The Manor в Каліфорнії площею 56 500 кв. м з 14 спальнями і 27 ванними кімнатами. Всього в особняку 123 кімнати, є також салон-перукарня і зона спа.

Ціна: $ 200 млн.

Джеррі Перенчіо, Univision (помер в 2017 році зі статком $ 2,8 млрд)

Що продається: маєток з особняком площею 25 000 кв. м, тенісним кортом і гаражем на 40 автомобілів. Частиною маєтку Перенчіо стала земля, на якій стоїть будинок, що належав колись Рональду Рейгану.

Ціна: $ 350 млн.