ВЕЛИКА ПАЛАТА ВЕРХОВНОГО СУДУ ВИЗНАЧИТЬ ПОРЯДОК ЗАСТОСУВАННЯ СТАТЕЙ ЗЕМЕЛЬНОГО КОДЕКСУ

     Велика Палата Верховного Суду визначить порядок застосування статей 116, 122, 123 Земельного кодексу України. Про це зазначається на сайті «Українське право».

27 березня 2018 року Велика Палата Верховного Суду відповідно до підпункту 2 пункту 1 розділу ХІ «Перехідні положення» ГПК України розгляне заяви ОГБК «Волгоградський» про перегляд Верховним Судом України постанови Вищого господарського суду України від 7 листопада 2017 року у справі № 910/17999/16 за позовом ОГБК «Волгоградський» до Київської міської ради, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача: Департамент земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення «Спецжитлофонд», про визнання бездіяльності незаконною та зобов’язання вчинити дії.

Судове рішення оскаржується з підстав неоднакового застосування судами касаційної інстанції різної юрисдикції положень статей 116, 122, 123 ЗК України щодо дотримання порядку надання земельних ділянок державної або комунальної власності у користування.

З ухвалою Великої Палати Верховного Суду про прийняття та призначення справи до розгляду можна ознайомитися за посиланням ( http://reyestr.court.gov.ua/Review/72525443 ).