Інновація співпраці

Інновація співпраці

 

Підприємства агропромислового комплексу (АПК) відповідають сучасним тенденціям розвитку аграрного виробництва, що характеризується впровадженням новітніх технологій виробництва та управління ним, а також глобалізаційних тенденцій.  Вони несуть відповідальність за соціальний і комунальний розвиток сільських територій, що входять в їх структури;  що вони становлять великий потенціал для розвитку аграрного сектора країни.  Прагнуть зробити Україну основним постачальником якісної сільськогосподарської продукції на світовий ринок.  І чекають від своїх партнерів  якісного взаємовигідного співробітництва.

 

 

1. СТАБІЛЬНА ділова репутації

 

Підприємства АПК це нові форми ведення бізнесу, ефективне управління, чесність і порядність формують ділову репутацію підприємства і викликають довіру в інвесторів, працівників, клієнтів.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Бюро технічної інвентаризації міжрегіональне» (ТОВ «БТІМ») співпрацює з аграрними підприємствами як через тендерні майданчики так і безпосередньо, керуючись принципами чесності, прозорості, порядності.

 

Серед наших задоволених клієнтів: Нібулон, АСТАРТА, Украгро, ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт».

 

2. ЯКІСТЬ

 

Підприємства АПК  виходять на лідируючі позиції агробізнесу, пропонуючи тільки високоякісну сировину і продукцію, застосовуючи сучасні наукові досягнення і високі стандарти виробництва.

 

Завдяки інноваційним розробкам ТОВ «БТІМ» пропонує великий асортимент і спектр послуг на українському ринку.  Ми завжди враховуємо потреби партнерів і готові працювати над новими проектами для розширення бізнес можливостей.

 В результаті, агрокомпанія отримує:

  — конкурентну вартість послуг;

  — стислі терміни;

  — повний супровід;

  — індивідуальний похід.

 

3. ІННОВАЦІЙНІ І УНІКАЛЬНІ

 

  Підприємства АПК — для того, щоб стати лідерами в агробізнесі, застосовують усі можливі наукові досягнення, інноваційні технології та унікальні маркетингові інструменти.

 

 Агрокомпанії розвивають агробізнес в Україні, забезпечуючи споживачів якісним товаром, а колектив фахівців ТОВ «БТІМ» пропонує унікальні комплексні рішення партнерам аграріям.