У ПОЛТАВІ РОЗРОБИЛИ ПРОЕКТ РЕКОНСТРУКЦІЇ АЕРОВОКЗАЛУ

ВЖЕ ЗА КІЛЬКА ДНІВ ОСТАТОЧНИЙ ПРОЕКТ РЕКОНСТРУКЦІЇ АЕРОВОКЗАЛУ БУДЕ ПОГОДЖЕНИЙ, ГРОШІ НА РЕАЛІЗАЦІЮ ВСІХ ЙОГО ПУНКТІВ Є. ПРО ЦЕ НА СВОЇЙ СТОРІНЦІ У FACEBOOK ПОВІДОМИВ ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОДА АНДРІЙ ПІСОЦЬКИЙ.

 

 

Андрій Пісоцький зустрівся з комерційним директором авіакомпанії YanAir та виконавчим директором туроператора Join Up. Разом із ними та керівництвом КП «Аеропорт-Полтава» обговорили першочергові ремонти в аеровокзалі і на злітній смузі.

 

Під час зустрічі вони остаточно визначалися із розміщенням зон прильоту та відльоту для міжнародних рейсів, а також зони обслуговування пасажирів внутрішніх перельотів. Тому в попередній план розміщення службових приміщень внесуть деякі корективи.

 

Також він, поділився деякими деталями проекту реконструкції: сходи на другий поверх поруч із панно Полтавської битви розділимо навпіл, аби пасажири міжнародних рейсів після проходження державного кордону не перетиналися із персоналом аеропорту. А піднятися цими сходами вони зможуть до колишнього радянського ресторану. Він складається із кількох великих приміщень, де розмістимо кафе та ігрову зону для дітей.

 

Новини Полтавщини