У ПОЛТАВІ БІЛЯ БУДІВЛІ «ЛТАВИ» ДЕМОНТУВАЛИ НЕЗАКОННУ ТИМЧАСОВУ СПОРУДУ

Після попереджень Інспекція з благоустрою демонтувала тимчасову споруду для подальшого її зберігання на території КАТП-1628

 

Сьогодні у Полтаві працівники Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста демонтували тимчасову споруду на перехресті вулиць Європейської та Героїв-чорнобильців (Чапаєва). Заступник керівника Інспекції Руслан Редько повідомив власниці недіючого МАФу, що її неодноразово попереджали про демонтаж, останній термін сплив 8 січня цього року

 

Після нетривалої суперечки «автотрейлер-кіоск» завантажили на платформу і транспортували для зберігання на території КАТП-1628. Власник МАФу має тепер компенсувати витрати на демонтаж та «викупити» конструкцію.

 

 

Всього, в рамках контролю за «розміщенням тимчасових споруд, зовнішньої реклами та інших споруд на території міста, та їх демонтажу в разі відсутності відповідних дозвільних документів на їх розміщення» Інспекція має демонтувати 56 незаконних тимчасових споруд. На це закладено 110 тис. грн. При цьому середня вартість витрат на демонтаж обрахована на рівні 2 тис. грн.

 

Інспекція також має демонтувати за 52 тис. грн 30 рекламних конструкцій, із середньою вартістю одного демонтажу 1,7 тис. грн.

 

У червні 2017 року, після затвердження міської радою «Правил благоустрою міста Полтави», саме Інспекція отримала право на демонтаж незаконних МАФів, гаражів та рекламних конструкцій.

 

Новина по матеріалам інтернет-видання Полтавщина