Майбутнє обличчя Кременчука: які новобудови з’являються на вулицях міста

Кременчук – місто з понад 400-річною історією. Прогулюючись його вулицями, деінде можна побачити споруди минулого віку. Водночас загальний вигляд міста змінюють  сучасні і новомодні будівлі, про які ми й розповімо. 

Десятиповерхівка на перехресті вулиць Троїцької та Покладова

На місці пустки, що зараз огороджена напівзруйнованим парканом, у майбутньому красуватиметься 10-поверхова висотка з міні-сквером та дитячим майданчиком. Житловий будинок з адміністративними приміщеннями зводитиме «Крюківбудтехмонтаж». Проект будинку опублікував на своїй сторінці у Фейсбуку проектант Богдан Шевченко. Він зазначив, що в домі встановлять датчики температури та складу повітря.

Особливість проекту в тому, що в новобудові не передбачений пандус. Тому ліфт спускатиметься до нульового поверху.

«Моя задача – просто проектувати. А добре проектувати – це тому, що мене затягує і мені цікаво», – пише Богдан Шевченко.

Здача будівлі в експлуатацію – ІІ квартал 2020 року.

 

Шестиповерховий будинок на вул. Нагірній, 6

У районі Водоканалу, на території колишнього дитсадка, «Крюківбудтехмонтаж» зводить 6-поверховий 2-під’їздний житловий будинок. Зовнішнє утеплення будівлі  завтовшки 120 мм оздоблене декоративною штукатуркою. Прибудинкову територію, на якій планують розмістити дитячий майданчик, парковку для автомобілів та майданчики відпочинку, огородять. У квартирах передбачені засклені лоджії, лічильники води та газу.

Здача будівлі в експлуатацію – ІІІ квартал 2018 року.

 

Новобудова на 150 квартир у пров. Олега Кошового, 12  

Багатоповерховий житловий будинок виросте в районі ліцею №30 та школи №28. Роботи веде будівнича фірма «Каріатида».

Головною перевагою квартир будинку, що зводять у цьому спальному районі, наявність поруч навчальних закладів, магазинів, банків. Неподалік будинку облаштують дитячі майданчики та місця для тимчасового паркування.

Будівництво вестимуть у дві черги. Перша: на 80 квартир секцій «IV» та «III». Здача в експлуатацію – IV квартал 2019 року.

Друга черга – 70 квартир секцій «II» та «I». Здача в експлуатацію – IV квартал 2020 року.

 

Житловий комплекс із квартирами бізнес-класу на вул. І.Сердюка

Багатофункціональний житловий комплекс «Central Park» будують на вул. І.Сердюка, 19а. Це 10-поверхова 2-під’їздна новобудова з адміністративно-торговими приміщеннями на перших двох поверхах та власним підземним паркінгом. Роботи веде ТОВ «Житлоінвест».

Комплекс розміщуватиметься поруч зі сквером імені Олега Бабаєва та Придніпровським парком. Відмінною його рисою стане економне споживання тепло-енергоресурсів. Кожну з квартир укомплектують відеодомофонами з моніторами, які забезпечать безпеку та комфорт. Усі квартири оснастять інтелектуальною системою управління «Розумний дім».

 

Закритий житловий комплекс на вул. Богдана Хмельницького, 3

«Дніпровська Рив’єра» – це перший у Кременчуці закритий житловий комплекс із внутрішньою інфраструктурою. Розміститься він на березі Дніпра на території 7 га. На перших поверхах будівель будуть кафе, магазини та комерційні приміщення. А на території комплексу – торговий центр.

Дворики обладнають дитячими та спортивними майданчиками, алеями для прогулянок і зеленими зонами відпочинку.

Також у проекті є підземні та надземні місця для паркування.

 

Житловий будинок із громадським центром на вул. Майора Борщика, 17/48

У самому центрі Кременчука зводять багатоповерховий житловий будинок із громадським центром на першому поверсі. Будівництво веде ТОВ «Європабуд».

Тип стін нового будинку – керамічний термолоблок «Теплокерам». Із 2 по 8 поверхи розташуються по 8 квартир на поверсі, з яких 6 – однокімнатні (від 42 до 56 м2) і 2 – двокімнатні (по 79 м2). На 9 та 10 поверхах спроектовані дворівневі квартири: 3-кімнатні (від 92 до 107 м2) та 5-кімнатні (155 м2). Відповідно до будівельного паспорту, 10-поверхівку мають звести в листопаді 2018 року.

За матеріалами сайту http://kg.ua