Бюро технічної інвентаризації міжрегіональне (+38) 050 308 84 42
Бюро технічної інвентаризації міжрегіональне (+38) 068 743 24 79 обслуговуємо по всій території України
головна новини контакти вiддiлення про нас нашi клiєнти партнери
комплексний пiдхiд заощаджує час
БТІ УЗАКОНЕННЯ РЕЄСТРАЦІЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ ОЦІНКА МАЙНА ПРОЕКТИ

ПРОЕКТИ

Будь-яке будівництво починається з ідеї. Звернувшись до нас за допомогою втілити в життя задумане ви отримуєте якісну консультацію та повну проектну документацію. У відповідності з нормами та стандартами компанія робить проекти будь-якої складності. Надавши спеціалістам повну інформацію бажаного (склад приміщень, стилістичні уподобання в розробці зовнішнього вигляду будівлі, будівельні матеріали, інженерні, конструктивні і планувальні побажання) ви можете спокійно спостерігати як крок за кроком втілюється в життя ваша мрія.

Ми розробляємо проекти житлових, громадських та виробничих будівель. Компанія БТІ М бере на себе відповідальність за весь процес будівництва починаючи з ескізного проектування та закінчуючи здачею в експлуатацію.

Наступним важливим кроком є визначення з оздобленням та дизайном внутрішнього простору будівлі. В цьому питанні також можуть допомогти наші спеціалісти, так як якісне і цікаве вирішення в комерційних будівлях принесе прибуток, а в житлових - спокій, затишок та просто приємну атмосферу.

Дуже часто зустрічається, що збудована або придбана будівля не задовольняє замовника. В таких випадках ми займаємося переплануванням, реконструкцією та переобладнанням під побажання клієнта з урахуванням нормативної документації.

Проектну документацію ви можете замовити за телефонами:
   (+38)050 308 84 42    (+38)068 743 24 79