Бюро технічної інвентаризації міжрегіональне (+38) 050 308 84 42
Бюро технічної інвентаризації міжрегіональне (+38) 068 743 24 79 обслуговуємо по всій території України
головна новини контакти вiддiлення про нас нашi клiєнти партнери
комплексний пiдхiд заощаджує час БТІ М на LinkID БТІ М на Фейсбук

Ескіз намірів забудови земельної ділянки

Як відомо, згідно чинного законодавства України, в т.ч. Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", забудовник (Замовник), який має бажання здійснити будівництво (нове будівництво, реконструкція, капітальний ремонт або реставрація) індивідуального житлового (садибного), дачного чи садового будинку не вищого, ніж два поверхи (мансардний поверх не враховується) із загальною площею не більше 300 квадратних метрів, господарських будівель та споруд, гаражів, різних елементів інженерного захисту чи благоустрою на земельній ділянці, повинен отримати будівельний паспорт забудови земельної ділянки.

Ескіз намірів забудови (або ескізні наміри забудови) земельної ділянки - це один із цілого переліку документів, які необхідно подати до місцевого уповноваженого органу містобудування та архітектури для замовлення виготовлення будівельного паспорту забудови земельної ділянки.

Ескізні наміри забудови земельної ділянки виконуються у довільній текстовій та графічній формі і повинні містити наступні відомості:

  •  щодо місць розташування на земельній ділянці існуючих та проектних будівель і споруд
  •  щодо відстані до межі із кожною сусідньою земельною ділянкою
  •  щодо відстаней до розташованих поруч об’єктів житлової забудови та інженерних мереж і споруд
  •  щодо фасадів, планів поверхів та даху, розрізів проектованих будівель чи споруд із зазначенням габаритних розмірів
  •  щодо переліку планованих до застосування систем інженерного забезпечення, у т.ч. автономного.

Зазвичай, ескіз намірів забудови включає в себе коротку загальну пояснювальну записку, схему генерального плану, виконану на "свіжій" топографо-геодезичній зйомці в масштабі 1:500, а також плани усіх поверхів, фасади та розрізи будинку чи господарської будівлі.

 

 БТІ М допоможе Вам у здійсненні задумів щодо будівництва індивідуального житлового (садибного), дачного чи садового будинку, та розробить ескіз намірів забудови земельної ділянки. Підставою для надання цієї послуги служать наступні вихідні дані:

  •  документ, що підтверджує право власності (користування) земельною ділянкою
  •  документ, що підтверджує право власності (користування) будинком, що підлягає реконструкції, а також технічний паспорт на цей будинок
  •  топографо-геодезична зйомка земельної ділянки.