Бюро технічної інвентаризації міжрегіональне (+38) 050 308 84 42
Бюро технічної інвентаризації міжрегіональне (+38) 068 743 24 79 обслуговуємо по всій території України
головна новини контакти вiддiлення про нас нашi клiєнти партнери
комплексний пiдхiд заощаджує час БТІ М на LinkID БТІ М на Фейсбук

У ПОЛТАВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ САЙТ ДЛЯ КОНТРОЛЮ БУДІВНИЦТВА, ЩО ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗА ДЕРЖАВНІ КОШТИ

Портал «Будуємо прозоро!» — спільний проект Управління капітального будівництва Полтавської ОДА та ГО «Інститут аналітики та адвокації». Його мета — збільшити прозорість використання бюджетних коштів та дати полтавцям можливість слідкувати за їх розподілом.

dsc_0138

 

Є гроші платників податків і за них потрібно звітуватися. Ми активно використовуємо систему «ProZorro», навіть для допорогових закупівель. А зараз запускаємо ще й портал «Будуємо прозоро!», який дозволить вам контролювати те, як будуються об’єкти за ваші кошти”, — повідомив начальник управління капітального будівництва Полтавської ОДА Тимофій Голбан.

Сайт дає повну картину забудов, які наразі здійснюються в області. Їх можна відслідкувати на карті або відкрити списком. Користувач отримує інформацію про замовника будівництва, підрядника, вартість проекту. А також може перейти на сторінку відповідної закупівлі на сайті «ProZorro». Також на порталі працює актуалізація інформації з веб-порталом використання публічних коштів «Edata».

Портал «Будуємо прозоро!» вже працює в повноцінному режимі. Слідкувати за розподілом бюджетних коштів на будівництво можна за адресою:http://zabudova.pl.ua/.

 

Завдання цього порталу — показати громадянам Полтавщини, як працюють кошти з бюджету для покращення інфраструктури області. Будь-хто може зайти на сайт, зробити пошук за адресою, районом, підрядником, і дізнатися, що сьогодні в роботі в Управління капітального будівництва. Це унікальний в Україні проект, і такі практики мають поширюватися як приклад”, — зазначив виконавчий директор «Інституту аналітики та адвокації» Юрій Нестуля.


znimok-ekranu-09-02-17-125514

 

Проект отримав «зелене світло» не лише від Управління капітального будівництва, але й від керівництва області. Голова Полтавської ОДА Валерій Головко вже підписав відповідне розпорядження. А з березня на порталі зявиться інформація ще й про забудови, підконтрольні РДА. “Громадяни мають розуміти, куди йдуть гроші платників податків. І тому будь-які сервіси, які цьому сприяють будуть мати підтримку, як на рівні ОДА, так і мою особисту”, — прокоментував Валерій Головко.

 

Це перший портал такого типу в Україні. В інших областях теж зацікавились введенням аналогічної ініціативи. Так, наразі йдуть перемовини з Одеською ОДА.

 

Відео з презентацією на youtube