Бюро технічної інвентаризації міжрегіональне (+38) 050 308 84 42
Бюро технічної інвентаризації міжрегіональне (+38) 068 743 24 79 обслуговуємо по всій території України
головна новини контакти вiддiлення про нас нашi клiєнти партнери
комплексний пiдхiд заощаджує час БТІ М на LinkID БТІ М на Фейсбук

ДАБІ визначила пріоритети діяльності на 2017 рік

26 січня за участю керівництва Держархбудінспекції та керівників територіальних органів відбулася виробнича нарада, на якій було підбито підсумки діяльності ДАБІ у 2016 році за основними напрямками роботи та визначено пріоритети діяльності на 2017 рік.

Зокрема, за результатами роботи з питань ліцензування господарської діяльності у будівництві в 2016 році було проведено 2863 перевірки ліцензіатів, найбільшу кількість порушень виявлено у Львівській, Київській, Сумській областях.

Під час обговорення статистичних показників інспекційної роботи ДАБІ у 2016 році було відзначено, що ситуація із порушеннями містобудівного законодавства викликає стурбованість, свідченням чого є збільшення в 2,5 рази розмірів накладених штрафів у порівнянні з минулим роком (із 120 млн. грн. до 305 млн. грн.). Найбільше штрафних санкцій накладено на порушників містобудівного законодавства у Київській та Одеській областях – 56,1 млн. грн. та 48,3 млн. грн. відповідно, а також у м. Києві – 36 млн. грн.

Також відзначено, що у 2016 році збільшились обсяги оформлення дозвільних документів у будівництві порівняно з 2015 роком. При цьому вдалося знизити показники повернень документів на доопрацювання  до 19%.

Крім того, учасників наради було поінформовано про основні норми Закону 4733-1, після набуття чинності якого ДАБІ почне працювати у новому правовому полі.

Голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев звернув увагу керівників територіальних органів на те, що зміни до законодавства дають ефективні інструменти для протидії незаконним будівництвам і в результаті суттєво вплинуть на ситуацію у містобудівній сфері.

 

Читайте також: розробка документів для отримання Містобудівних умов та обмежень